
-10%
Велосипед триколісний складаний з батьківською ручкою QPlay Rito+ EVA (колеса EVA, сумочка для іграшок) Green Зелений
5 000 ₴
4 500 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Готово до відправки
- Код: S380-8Green
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велосипед розкладний триколісний Rito Plus Eva — це оснащена додатковими аксесуарами модель Rito EVA. В комплекті рюкзак для іграшок та сумочка для дрібних речей, вони кріпляться до батьківської ручки. Однією з головних переваг залишається його механізм складання. Вам не потрібно переносити його в складеному вигляді, ви можете просто везти за собою, як візок або покласти кудись (наприклад, у багажник автомобіля). Може зберігатися як у вертикальному, так і в горизонтальному положенні.

Легкий, розкладний, багатофункціональний.
- для діток від 10 місяців використовуйте його в повній комплектації (капюшон, батьківська ручка, сидіння з високою спинкою, захисний бампер) зі спеціальною вбудованою підніжкою для найменших користувачів.
- від 2 років малюк може пробувати крутити педалі. Дитячу підніжку можна скласти, а капюшон від'єднати для кращого огляду навколо.
- від 4 років малюк може використовувати велосипед самостійно як класичний триколісний, зі зручною корзиною для іграшок. Достатньо від'єднати батьківську ручку та високу спинку сидіння.
Особливості:
- Розкладний механізм дозволяє легко складати велосипед до компактних розмірів для зручного транспортування та зберігання.
- Батьківська ручка забезпечує контроль над рухом велосипеда, поки дитина не навчиться самостійно керувати.
- М'яке сидіння з високою, знімною спинкою для забезпечення комфорту малюкам.
- Захисний капюшон захищає дитину від сонця, при необхідності його можна зняти.
- Розкладні підніжки (2 видів) для різних вікових груп.
- 5-точкові ремені безпеки забезпечують надійну фіксацію дитини під час прогулянки.
- Захисний бампер також знімний за потреби.
- Система вільного ходу дозволяє батькам контролювати напрямок руху, навіть коли дитина крутить педалі.
- Пластиковий кошик для зберігання необхідних речей.
- Маленька сумочка для дрібних речей, рюкзак для іграшок. Кріпляться на батьківську ручку та за потреби знімаються.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | QPlay |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 8.7 кг |
| Кількість коліс велосипеда | 3 |
| Максимальна вага | 25 кг |
| Матеріал виготовлення рами | Сталь |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип велосипеда | Триколісний велосипед |
| Форм фактор рами | Складана |
| Колір | Зелений |
| Додаткові характеристики | |
| Багажний кошик | Ззаду |
| Ремені безпеки | Так |
| Сидіння зі спинкою | Так |
| Сонцезахисний козирок | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 104 см |
| Довжина | 97 см |
| Ширина | 51 см |
- Ціна: 4 500 ₴
