
-10%
Велосипед триколісний складаний 5в1 QPlay Rito Star (нахил спинки) Black Чорний
4 766,67 ₴
4 290 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Готово до відправки
- Код: S380-11RitoStarBlack
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велосипед розкладний 5 в 1, триколісний Rito Star — став першим триколісним велосипедом в лінійці QPlay. Одна з головних переваг його складального механізму — вам не потрібно переносити його в складеному стані, ви можете просто везти за собою, як візок або покласти кудись (наприклад, у багажник автомобіля). Може зберігатися як у вертикальному, так і в горизонтальному положенні. Легкий, розкладний, багатофункціональний.
- для діток від 10 місяців використовуйте його в повній комплектації (капюшон, батьківська ручка, сидіння з високою спинкою, захисний бампер) зі спеціальною вбудованою підніжкою для найменших користувачів.
- від 2 років малюк може пробувати крутити педалі. Дитячу підніжку можна скласти, а капюшон від'єднати для кращого огляду навколо.
- від 4 років малюк може використовувати велосипед самостійно як класичний триколісний, зі зручною корзиною для іграшок. Достатньо від'єднати батьківську ручку та високу спинку сидіння.

Особливості:
- Триколісний велосипед RITO Star з розкладною рамою.
- Оснащений подвійною гальмівною системою на задніх колесах.
- Висока спинка з 2 положеннями нахилу.
- Знімний м'який чохол на сидінні і 5-точковий ремінь безпеки.
- Розсувний капюшон UVP, пластиковий кошик.
- Складана підніжка і знімні нековзні педалі.
- Телескопічна ручка для батьків.
- Колеса EVA і передня система вільного ходу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | QPlay |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 8.5 кг |
| Кількість коліс велосипеда | 3 |
| Максимальна вага | 25 кг |
| Матеріал виготовлення рами | Сталь |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип велосипеда | Триколісний велосипед |
| Форм фактор рами | Складана |
| Колір | Чорний |
| Додаткові характеристики | |
| Багажний кошик | Ззаду |
| Ремені безпеки | Так |
| Сидіння зі спинкою | Так |
| Сонцезахисний козирок | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 105 см |
| Довжина | 105 см |
| Ширина | 51 см |
- Ціна: 4 290 ₴








