
-10%
Велосипед триколісний складаний з батьківською ручкою QPlay Rito Rubber (гумові колеса) Green Зелений
5 333,33 ₴
4 800 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Готово до відправки
- Код: S380-2GreenRubber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Триколісний велосипед Qplay Rito Rubber — це одна з версій популярної моделі Qplay Rito, оснащена гумовими колесами (інша версія моделі — з колесами EVA), що підходять для будь-яких типів доріг, включаючи нерівні поверхні.
Складаний триколісний велосипед з батьківською ручкою. Після демонтажу ручки, капюшона і чохла сидіння RITO буде служити як класичний триколісний велосипед.
Ця модифікація зберегла всі переваги базової моделі:
- функція вільного ходу та керування;
- п'ятиточкові ремені безпеки з накладками та бампер;
- зручне профільоване сидіння з двоступеневим регулюванням кута нахилу спинки;
- знімний чохол сидіння;
- капюшон з козирком забезпечує захист від UV-променів та має сітчасте віконце;
- знімна підніжка в рамі;
- регулювання довжини ручки для батьків;
- колеса з підшипниками;
- блокування заднього колеса — гальмо;
- обмежувач оборотів;
- складання до невеликих розмірів;
- опорна ніжка дозволяє встановити складений триколісний велосипед у положення стоячи.
Відповідає європейським стандартам безпеки.
Особливості:
- Розкладний механізм дозволяє легко складати велосипед до компактних розмірів для зручного транспортування та зберігання.
- Батьківська ручка забезпечує контроль над рухом велосипеда, поки дитина не навчиться самостійно керувати.
- М'яке сидіння з високою, знімною спинкою для забезпечення комфорту малюкам.
- Захисний капюшон захищає дитину від сонця, при необхідності його можна зняти.
- Розкладні та змінні підніжки для різного віку дитини.
- 5-точкові ремені безпеки забезпечують надійну фіксацію дитини під час прогулянки.
- Захисний бампер також знімний за потреби.
- Система вільного ходу дозволяє батькам контролювати напрямок руху, навіть коли дитина крутить педалі.
- Кошик для зберігання необхідних речей.
- Гумові колеса.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | QPlay |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 8.5 кг |
| Кількість коліс велосипеда | 3 |
| Максимальна вага | 25 кг |
| Матеріал виготовлення рами | Сталь |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип велосипеда | Триколісний велосипед |
| Форм фактор рами | Складана |
| Колір | Зелений |
| Додаткові характеристики | |
| Багажний кошик | Ззаду |
| Ремені безпеки | Так |
| Сидіння зі спинкою | Так |
| Сонцезахисний козирок | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 104 см |
| Довжина | 97 см |
| Ширина | 51 см |
- Ціна: 4 800 ₴



