
-10%
Велосипед триколісний складний з батьківською ручкою Qplay Nova+ Rubber (поворотне сидіння, регул. спинки) Gentle Mint М'ятний
9 333,33 ₴
8 400 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Готово до відправки
- Код: S700-17Nova+RubberGM
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий триколісний велосипед, що складається NOVA+ RUBBER — універсальний транспорт, який росте разом із дитиною: від зручної прогулянки з 6 місяців обличчям до мами до класичного триколісного велосипеда для самостійних поїздок після 3 років.
Завдяки поворотному сидінню, регульованій спинці та телескопічній ручці він забезпечує комфорт на будь-якому етапі розвитку малюка. Легка система складання та компактність у зберіганні роблять його зручним для батьків, а сонцезахисний капюшон, бампер і ремені безпеки гарантують захист під час прогулянок.
З часом трансформується у класичний триколісний велосипед для самостійних поїздок.
Особливості:
- Функція вільного керування кермом.
- П'ятиточкові ремені безпеки з плечовими накладками.
- Капюшон/козирок, що складається, виготовлений з UV-захисного матеріалу.
- Гумові, шиповані, надувні колеса.
- Алюмінієва рама.
- Переднє колесо оснащене кришкою для запобігання потрапляння ніжки та кнопкою блокування.
- Додаткова підніжка для маленьких дітей, кріпиться до сидіння.
- Підстаканник.
- Гальмо заднього колеса.
- Складання до компактних розмірів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | QPlay |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 8 кг |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Задні гальма | Ножний |
| Кількість коліс велосипеда | 3 |
| Максимальна вага | 25 кг |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип велосипеда | Триколісний велосипед |
| Форм фактор рами | Складана |
| Колір | М'ятний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 101 см |
| Довжина | 79 см |
| Ширина | 49 см |
| Додаткові характеристики | |
| Ремені безпеки | Так |
| Сидіння зі спинкою | Так |
| Сонцезахисний козирок | Так |
| Знімна керуюча ручка | Так |
- Ціна: 8 400 ₴




