
-10%
Велосипед триколісний складний з батьківською ручкою Qplay Nova (поворотне сидіння, регул. спинка) Ultimate Black Чорний
7 444,44 ₴
6 700 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Готово до відправки
- Код: S700-16NovaEvaUB
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий триколісний велосипед NOVA EVA — універсальний транспорт, який росте разом із дитиною: від зручної прогулянки з 6 місяців обличчям до мами до класичного триколісного велосипеда для самостійних поїздок після 3 років.
Завдяки поворотному сидінню, регульованій спинці та телескопічній ручці він забезпечує комфорт на будь-якому етапі розвитку малюка. Легка система складання та компактність у зберіганні роблять його зручним для батьків, а сонцезахисний капюшон, бампер і ремені безпеки гарантують захист під час прогулянок.
З часом трансформується у класичний триколісний велосипед для самостійних поїздок.
Особливості:
- Легка та корозійностійка алюмінієва рама.
- Колеса EVA з пластиковими обідками, "непроколювані", забезпечать плавний хід.
- Сидіння:
- поворотне для спілкування з батьками;
- регульована спинка для ергономічної посадки;
- ремені безпеки з м'якими плечовими накладками.
- Розсувний капюшон з UV-захистом та знімним козирком.
- Ручка управління:
- регульована для комфорту батьків;
- з функцією вільного керма для дитини.
- Підставки для ніг:
- два типи для різних вікових груп;
- швидке знімання.
- Задні гальма (ножні) для фіксації на місці.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | QPlay |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 7 кг |
| Кількість коліс велосипеда | 3 |
| Максимальна вага | 25 кг |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Надувні колеса | Ні |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип велосипеда | Триколісний велосипед |
| Форм фактор рами | Складана |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 101 см |
| Довжина | 79 см |
| Ширина | 45 см |
| Додаткові характеристики | |
| Сидіння зі спинкою | Так |
| Сонцезахисний козирок | Так |
- Ціна: 6 700 ₴



