
-10%
Велосипед триколісний складний з батьківською ручкою Qplay ANT (колеса EVA, регульоване сидіння та кермо) Red Червоний
2 777,78 ₴
2 500 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Готово до відправки
- Код: T190-8Red
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Триколісний велосипед QPlay ANT складається для компактного зберігання одним натисканням кнопки. Маленький, але міцний, він практичний і безпечний.
Базовий триколісний велосипед для контролю рівноваги та швидкості під час їзди. Поєднання металевої рами з елементами матеріалів найвищої якості гарантує довговічність. Максимальне навантаження — 25 кг.
Рама складається в один клік, зручне контурне сидіння та кермо регулюються по висоті. Ручки виготовлені з екологічно чистого матеріалу. Ремені безпеки на сидінні та зручна ручка на спинці сидіння забезпечують комфортне перенесення велосипеда.
Особливості:
- Ремені безпеки.
- Стійкі до проколів колеса EVA.
- Швидке та просте складання в один клік.
- Регульоване сидіння.
- Регульоване кермо.
- Нековзкі ручки з обмежувачем.
- Зручна ручка на спинці сидіння для перенесення велосипеда.
- Корзина для іграшок.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | QPlay |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 4.7 кг |
| Задні гальма | Ножний |
| Кількість коліс велосипеда | 3 |
| Максимальна вага | 25 кг |
| Матеріал виготовлення рами | Сталь |
| Надувні колеса | Ні |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип амортизації | Без амортизації |
| Тип велосипеда | Триколісний велосипед |
| Форм фактор рами | Складана |
| Колір | Червоний |
| Додаткові характеристики | |
| Багажний кошик | Ззаду |
| Багажник | Так |
| Регулювання висоти сидіння | Так |
| Регулювання підйому керма | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 95 см |
| Довжина | 96 см |
| Ширина | 47 см |
- Ціна: 2 500 ₴
