
Біговел QPLAY Tech EVA (колеса EVA, регульоване сидіння та кермо) Mint М'ятний
2 166,67 ₴
1 950 ₴
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Готово до відправки
- Код: B-100Mint
Сучасний біговел Tech EVA Qplay, створений для зручності, безпеки та довготривалого використання.
Регульоване сидіння дозволяє адаптувати біговел для дітей згідно їх зросту. Легке регулювання висоти керма дозволяє використовувати біговел протягом тривалого часу, враховуючи зростання дитини. Для додаткової безпеки передбачений обмежувач повороту керма, що запобігає різким рухам та зменшує ризик падіння.

Оснащений високоточними підшипниками Smooth bearing, біговел гарантує плавну їзду та чудову керованість.
Колеса Cool wheels не лише привертають увагу стильним дизайном, але й виготовлені з високоякісного EVA-матеріалу. Вони непроколювані, тихі, мають амортизаційні властивості та ідеально підходять для будь-яких типів доріг, забезпечують плавний хід і максимальний комфорт під час прогулянок.
Особливості:
-
М'які ручки TPR на кермі.
-
Регульоване по висоті кермо.
-
Обмежувач керма для додаткової безпеки.
-
Сидіння з PU-шкіри з м'якою оббивкою регулюється по висоті.
-
Стильні колеса.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | QPlay |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 3 кг |
| Вікова група | Від 2 до 4 років |
| Висота | 53 см |
| Довжина | 70 см |
| Кількість коліс беговела | 2 |
| Максимальна вага | 30 кг |
| Надувні колеса | Ні |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип амортизації | Без амортизації |
| Колір | М'ятний |
| Ширина | 34 см |
- Ціна: 1 950 ₴





