
-26%
Трек на радіокеруванні (2 машинки, 2 джойстики, трек 155х69 см, довжина треку 600 см, від мережі/батарейок) JJ 228-1
1 842 ₴
1 363 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Готово до відправки
- Код: JJ 228-1
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Швидкість, азарт і справжній дух змагання — цей гоночний трек перетворить кімнату на міні-автодром! Дві машинки мчать трасою з крутими поворотами, а керування за допомогою джойстиків дозволяє повністю контролювати хід перегонів. Конструкція легко збирається, тож підготовка до старту займає мінімум часу. Чудовий варіант для швидкісних баталій та сімейних турнірів.
Особливості:
- гоночний трек з 2 машинками;
- керування машинками здійснюється за допомогою 2-х провідних джойстиків;
- масштаб машинок 1:64;
- розмір треку: 155х69 см;
- довжина треку 600 см;
- трек працює від мережі або від 4-х батарейок типу АА (до комплекту не входять);
- виконаний з пластику.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вікова група | Від 6 років |
| Довжина у зібраному вигляді | 1550 мм |
| Протяжність дороги | 6 м |
| Стан | Новий |
| Тип | Автотрек |
| Тип живлення | Мережа, Батарейки |
| Ширина у зібраному вигляді | 690 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 428 мм |
| Довжина упаковки | 568 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 78 мм |
- Ціна: 1 363 ₴

