
Килимок розвиваючий дитячий (тунель, 3 підвіски, пискавка, підсвічування, звуки, мелодії, регулювання гучності) BY 143
2 713 ₴
2 035 ₴
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Готово до відправки
- Код: BY 143
Розвивальний килимок із тунелем стане затишним простором для перших активних ігор малюка. Він має підвіски, текстильний тунель, інтерактивну пташку та піаніно зі звуками, мелодіями й підсвічуванням. Дитина зможе розглядати іграшки, тягнутися до підвісок, слухати звуки, натискати на клавіші та поступово тренувати перші рухи. Такий килимок допомагає розвивати дрібну моторику, координацію, слухове й зорове сприйняття у цікавому ігровому форматі.
Особливості:
- розміри килимка: 69*45 см;
- шелесткі елементи на тунелі;
- 3 підвіски (восьминіг має пискавку);
- текстильний тунель;
- пташка працює від 2-х батарейок типу “ААА” (не додано до комплекту);
- пташка відтворює звуки та працює у двох режимах: від плескання в долоні та від легкого удару ;
- розміри пташки: 15х9х16,5 см;
- розміри піаніно: 36х6х26 см;
- піаніно працює від 3-х батарейок типу “АА” (не додано до комплекту);
- підсвічування піаніно;
- регулювання гучності піаніно;
- режими роботи піаніно: звуки тварин, мелодії, заспокійливі мелодії;
- піаніно має елементи, що брязкають, та тріскачку;
- до комплекту додано інструкцію;
- для дітей від 3-х місяців
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вік | З народження |
| Матеріал | Тканина |
| Особливості | Звукові ефекти, Мелодії, Світлові ефекти |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Розвиваючий килимок |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 380 мм |
| Довжина упаковки | 580 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 150 мм |
| Розміри | |
| Довжина | 390 мм |
| Ширина | 450 мм |
- Ціна: 2 035 ₴




