
-29%
Джип на радіокеруванні Stich (світло, пара, 20 см, масштаб: 1:16, пульт 2.4 GHz, акумулятор, гумові шини) MT 2022-67
784 ₴
557 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Готово до відправки
- Код: MT 2022-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Цей джип на радіокеруванні створений для динамічних заїздів і видовищної гри! Модель має дизайн із зображенням улюбленого персонажа, великі гумові колеса та міцний корпус.
Машинка рухається у різних напрямах, легко долає невеликі перешкоди та виглядає ефектно під час руху. Підсвічування та парогенерація роблять гру ще цікавішою.
Особливості:
- машинка на радіокеруванні у стилі відомого героя;
<p>- підсвічування;- парогенерація;
- довжина 20 см;
- масштаб: 1:16;
- гумові шини з протекторним візерунком;
- пульт 2.4 GHz працює від 2-х батарейок АА (не додано);
- машинка працює від акумулятора 3.7 V (додано).
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Масштаб моделі | 1:16 |
| Стан | Новий |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Тип моделі | Всюдихід |
| Колір корпусу | Синій |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Розміри | |
| Довжина | 200 мм |
| Характеристики акумулятора | |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
| Додаткові характеристики | |
| Світловий сигнал | Так |
- Ціна: 557 ₴

