
-26%
Велосипед триколісний дитячий з батьківською ручкою Guclu (2 кошики) 4942
2 014 ₴
1 490 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Готово до відправки
- Код: 4942
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Перший триколісний велосипед стане чудовим транспортом для активних прогулянок малюка. Зручне сидіння зі спинкою, стійка конструкція та широкі колеса допоможуть дитині впевнено освоювати перші поїздки.
Особливості:
- розміри велосипеда: 68х45х56 см;
- батьківська ручка;
- сидіння зі спинкою;
- сидіння регулюється;
- 2 кошики;
- для дітей від 24-х місяців;
- виконано з пластику.
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Рік випуску | 2026 |
| Кількість коліс велосипеда | 3 |
| Матеріал виготовлення рами | Інший |
| Надувні колеса | Ні |
| Стать | Для дівчаток |
| Стан | Новий |
| Тип велосипеда | Триколісний велосипед |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Колір | Різні кольори |
| Додаткові характеристики | |
| Багажний кошик | Спереду і ззаду |
| Сидіння зі спинкою | Так |
| Знімна керуюча ручка | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 45 см |
| Довжина | 68 см |
| Ширина | 56 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Від 2 до 4 років |
- Ціна: 1 490 ₴

