
Набір лікаря ігровий дитячий (2 види, підсвічування, звуки биття серця, фрази англ., 2 фігурки, мед. інструменти, у валізі) 6710
1 487 ₴
1 085 ₴
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Готово до відправки
- Код: 6710
Набір лікаря — цікава забавка для рольових ігор, що допомагає дитині пізнавати світ медицини у цікавій формі. У комплекті валіза з безліччю стоматологічних інструментів.
Деякі елементи мають підсвічування й звукові ефекти, що робить процес гри реалістичним і захопливим. Дитина зможе «лікувати» зубки своїм пацієнтам, розвиваючи моторику рук, логіку та уяву.
Особливості:
- великий набір лікаря у валізі;
- 2 милі фігурки пацієнтів-кроликів;
- 2 термометри із підсвічуванням;
- стетоскоп із підсвічування, звуками биття серця, фразами англійською та мелодією;
- тонометр на липучці, імітовані баночки з лікарськими засобами;
- шприц, окуляри та безліч інших аксесуарів;
- всі ефекти працюють від батарейок, що додаються;
- виконано з міцного пластику.
*Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Набір юного доктора |
| Упаковка | Кейс |
| Колір | Різні кольори |
| Розміри | |
| Висота | 370 мм |
| Довжина | 415 мм |
| Ширина | 110 мм |
- Ціна: 1 085 ₴






