
Собака-робот на радіокеруванні (звуки, підсвічування, пульт, акум., стріляє обрізами, викон. команди, англ. озвучка) 955-280
1 498 ₴
1 093 ₴
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Готово до відправки
- Код: 955-280
Сучасний робот-песик, який виглядає як гаджет із майбутнього та вміє значно більше, ніж звичайна іграшка! Він рухається, танцює, виконує команди та має режим патрулювання. Підсвічування, звуки та мелодії створюють ефект повного занурення у гру. Додаткову динаміку додає функція стрільби орбізами, а зручне керування з пульта дозволяє контролювати кожен рух.
Особливості:
- розміри іграшки: 25х16,5х14,5 см;
- футуристичний дизайн;
- пульт працює від 2-х батарейок типу “АА” (не додано до комплекту);
- песик працює від акумулятора 3.7V, що разом із USB-кабелем для його заряджання додано до комплекту;
- стріляє орбізами;
- орбізи;
- озвучування англійською мовою;
- підсвічування;
- програмування дій;
- звуки;
- мелодії;
- режим патрулювання;
- відтискається від підлоги, “плаває”;
- ходить, танцює;
- виконано з якісного пластику.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 11 до 14 років |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Тип моделі | Тварини |
| Колір корпусу | Сірий |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Розміри | |
| Висота | 235 мм |
| Довжина | 340 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Звуковий сигнал | Так |
| Світловий сигнал | Так |
- Ціна: 1 093 ₴



