
Трейлер з треком Динозавр (2 кольори, 34х11х13 см, довжина треку: 22 см, 4 машинки, гумовий язик, рухливі лапи) YM 5533-2
713 ₴
507 ₴
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- В наявності
- Код: YM 5533-2
Неймовірний дино-трек поєднує в собі одразу дві захопливі іграшки для ще цікавішої гри! Він легко трансформується у вантажівку для перевезення машинок та відкривається, як паща динозавра з пусковим треком. Малюк зможе запускати машинки та вигадувати власні сценарії гри. Яскравий дизайн і рухомі елементи роблять гру динамічною та захопливою. Такий набір подарує безліч емоцій та урізноманітнить дитячі розваги.
Особливості:
- захопливий дино — трейлер з треком;
- розмір: 34х11х13 см;
- довжина треку: 22 см;
- 4 металопластикові моделі машинок;
- довжина моделей: 7 см;
- дино-трейлер “ковтає”модельки машин;
- корпус трейлера: пластик;
- передні два колеса: гума;
- задні колеса: пластик;
- язик динозавра — гума;
- лапи динозавра рухливі;
- гараж для зберігання машин має 8 ячейок;
- зручна ручка для перенесення;
- іграшка розвиває фантазію дитини.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 130 мм |
| Довжина | 340 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 110 мм |
- Ціна: 507 ₴




