
Трейлер на радіокеруванні (акум.3.7 V, пульт, підсвічування, режим демонстрації, гумові шини, в коробці) 939-66
1 465 ₴
1 055 ₴
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- В наявності
- Код: 939-66
Великий трейлер на радіокеруванні створений для захопливих сюжетів та активної гри! Реалістичний дизайн і деталізація роблять іграшку максимально схожою на справжню вантажівку. Трейлер легко керується за допомогою пульта, дозволяючи рухатися в різних напрямках і відтворювати різні ігрові сценарії. Модель має знімний причіп, що додає ще більше можливостей для гри та транспортування “вантажів”. Чудовий варіант для розвитку уяви, координації рухів і цікавого дозвілля.
Особливості:
- розміри: 59х11х16 см;
- машинка працює від акумулятора 3.7 V, який разом із кабелем для його підзаряджання включено до набору;
- пульт керування працює від 2 батарейок типу “АА” (не включені);
- підсвічування;
- мелодії;
- режим демонстрації;
- гумове покриття коліс;
- причіп можна відділити від машинки;
- дверцята контейнера відкриваються.
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Тип моделі | Вантажівка, самоскид |
| Колір корпусу | Синій |
| Розміри | |
| Висота | 160 мм |
| Довжина | 590 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Звуковий сигнал | Так |
| Світловий сигнал | Так |
| Характеристики акумулятора | |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
- Ціна: 1 055 ₴

