
Трек гоночний для машинок (довжина 295 см, 2 машинки, 2 джойстики, від батарейок/мережі, механічне табло) A 65-1 A
1 507 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: A 65-1 A
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Автотрек, який створений для справжніх шанувальників швидкості та видовищних перегонів!
Захоплива траса з мертвою петлею дарує максимум адреналіну, а підсвічування робить заїзди ще ефектнішими, особливо в напівтемряві.
Машинки впевнено тримаються на дорозі навіть під час стрімких маневрів. Механічне табло автоматично рахує кола, додаючи змаганню азарту.
Особливості:
- елементи траси для мертвої петлі мають підсвічування;
- механічне табло рахує кола при проїжджанні машинок;
- загальна довжина траси 295 см;
- керування машинками здійснюється за допомогою 2-х джойстиків;
- масштаб 1:64;
- 2 машинки;
- гумові шини;
- траса працює від 6 батарейок АА (не додано) або від мережі (наявний блок з кабелем для підключення).
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 6 років |
| Особливості | Світлові ефекти |
| Протяжність дороги | 0.295 м |
| Стан | Новий |
| Тип | Автотрек |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 330 мм |
| Довжина упаковки | 600 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 65 мм |
- Ціна: 1 507 ₴



