
-29%
Інтерактивна Собачка (2 кольори, колесо вільного ходу, підсвічування, мелодії, рухомі турбіни, в коробці) K 01
548 ₴
389 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- В наявності
- Код: K 01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Футуристична музична собачка виглядає наче справжній маленький робот! Іграшка має стильний дизайн у техно-стилі, світлові ефекти та драйвові звуки, які одразу привертають увагу дитини.
Під час гри елементи корпусу та турбіни підсвічуються, створюючи яскраве шоу. Завдяки колесу вільного ходу собачка легко рухається по поверхні, роблячи гру динамічною та цікавою.
Особливості:
- довжина музичного песика 16 см;
- трендове підсвічування;
- драйвові мелодії;
- колесо вільного ходу;
- рухомі підсвічувані турбіни;
- ефекти працюють від 3-х батарейок АА (не в комплекті).
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 6 років |
| Висота | 170 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип | Собака |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 180 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 170 мм |
| Довжина упаковки | 165 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 130 мм |
- Ціна: 389 ₴




