
Катер на радіокеруванні (2 кольори, акумулятор, USB-кабель, пульт, водонепроникний, працює на воді, підсвічування) 333 KT 2511
1 128 ₴
812 ₴
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- В наявності
- Код: 333 KT 2511
Водна поверхня стає трасою для швидкісних перегонів! Цей катер на радіокеруванні легко ковзає по воді, виконуючи маневри та швидкі розвороти. Зручний пульт дозволяє впевнено керувати рухом і змінювати напрямок під час заїзду. Модель працює від акумулятора, який заряджається через кабель. Чудовий варіант для захопливих ігор на озері, річці або в басейні.
Особливості:
- розміри катера: 31х18х10,5 см;
- катер працює від акумулятора 7.4 V, який разом із кабелем для його зарядки включено до набору;
- іграшка працює тільки, якщо її опустити на воду;
- пульт управління 2.4 GHz працює від двох батарейок типу “АА” (не включені до набору);
- до набору додано ілюстровану інструкцію з керування катером;
- підсвічування;
- іграшку виконано з міцного та легкого пластику.
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження| Розміри | |
|---|---|
| Висота | 105 мм |
| Довжина | 310 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Тип моделі | Катер |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Характеристики акумулятора | |
| Напруга акумулятору | 7.4 В |
| Додаткові характеристики | |
| Світловий сигнал | Так |
- Ціна: 812 ₴


