
Планер іграшковий з мотором TK Group (акумулятор, USB кабель, в коробці) F 32102/16042
198 ₴
99 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- В наявності
- Код: F 32102/16042 P
Метальний планер - це літачок, виконаний з легкого, гнучкого і міцного пінопласту. Планер відмінно літає, не ламається і абсолютно безпечний для дитини.
Літак обладнаний електромоторчиком. Акумулятор заряджається за допомогою міні USB - від комп'ютера або за допомогою зарядного пристрою.
Після натискання кнопки старт, мотор вмикається на 15 секунд. При тривалому натисканні (затиснути кнопку старт на 3 секунди) мотор включається на 20 секунд, після чого включається світловий індикатор на 30 секунд.
Однієї зарядки акумулятора вистачає на 40-50 запусків планера. Апарат захищений від перезаряджання.
Літальний апарат запускається одним кидком руки. Запускати літак необхідно на відкритому просторі.
Метальний планер стане відмінним способом провести час на свіжому повітрі весело і активно! Будь-яка прогулянка, відпочинок на дачі, в парку або на пляжі наповниться яскравими незабутніми емоціями завдяки цій іграшці!
Перед початок гри літак необхідно самостійно зібрати.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 290 мм |
| Матеріал | Пінопласт |
| Стан | Новий |
| Тип | Літак |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 280 мм |
- Ціна: 99 ₴


