
-45%
Магнітна риболовля дитяча (вудка, 5 морських жителів, на листі) 555-89
115 ₴
63 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- В наявності
- Код: 555-89 P
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Процес лову рибки – це дуже захопливе заняття. Воно вимагає терпіння та зосередженості. І справжній юний рибалка буде щедро винагороджений багатим уловом.
Спеціальна вудка з магнітним поплавком допоможе малюкові легко дістати рибку з води, і він надовго буде захоплений цим цікавим процесом.
Іграшка відмінно розвиває дрібну моторику та тренує координацію. Рибок можна запускати у ванну або будь-який інший невеликий резервуар з водою.
Комплектація:
- магнітна вудка;
- 5 морських мешканців.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення
| Основні | |
|---|---|
| Вік | Від 3-х років |
| Кількість складових елементів | 5 шт. |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Магнітний |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 445 мм |
| Довжина упаковки | 145 мм |
| Упаковка | Блістер |
| Ширина упакування | 30 мм |
- Ціна: 63 ₴

