
Набір для гри в гольф дитячий (20 м’ячів, 3 телескопічні ключки, сумка, мат із розміткою, в коробці) 777-588 B
1 195 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: 777-588 B
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Цей ігровий набір для гольфу створений для захопливої та активної гри вдома. Гра заохочує дитину тренувати влучність, координацію рухів і концентрацію уваги. Набір стане чудовим вибором для сімейних розваг і подарує багато позитивних емоцій.
Особливості:
- телескопічні ключки із металевими ручками;
- висота ключок: 63-65 см;
- 20 м’ячів для гольфу;
- діаметр м’яча: 4.1 см;
- мат із розміткою (розміри: 98х140 см);
- мат можна як розкласти на землі, так і повісити на стінку;
- сумка органайзер (розміри: 41х38 см);
- мішені;
- наліпки.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вікова група | Від 3 років |
| Стан | Новий |
| Тип гри | Гольф |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 450 мм |
| Довжина упаковки | 310 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 80 мм |
- Ціна: 1 195 ₴

