
Тісто для ліплення Master Do Danko Toys (20 кольорів) TMD-15-01U УКР
138 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: TMD-15-01U P
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тісто для ліплення Danko toys Master Do добре тримає форму, дозволяє опрацьовувати досить дрібні деталі скульптури, не липне до рук і до поверхні.
Ніжність і пластичність матеріалу сприяє розвитку тактильних відчуттів і дрібної моторики рук дитини.
Тісто яскраве і не токсичне.
В наборі:
- стек 1 шт;
- тісто 20 шт.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Master Do |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість кольорів у наборі | 16-20 |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Тісто |
| Упаковка | |
| Висота | 18.2 см |
| Довжина | 13.2 см |
| Упаковка | Коробка |
| Ширина | 2.5 см |
- Ціна: 138 ₴

