
М'яка інтерактивна іграшка Кролик (на батарейках, звук, рух лапками, головою і хвостиком, в коробці) LK 223 A
539 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: LK 223 A
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ця іграшка дозволить малюку піклуватися про пухнастого друга, вигулювати його та навчатися основам турботи. Завдяки реалістичним функціям кролик видає звуки, рухає хвостиком та лапками, а аксесуари роблять гру ще більш захопливою. Ідеальний варіант для розвитку уяви, емпатії та соціальних навичок дитини.
Особливості:
- імітація звуків;
- рухливі хвостик, лапки та голова;
- аксесуари у комплекті;
- допомагає створити атмосферу взаємодії між дитиною та улюбленцем;
- іграшка виготовлена з приємного на дотик матеріалу, безпечного для дітей;
- працює від 2 батарейок типу АА (в комплект не входять);
- розмір іграшки: 18х8х15.5 см;
- підходить для дітей від 3 років.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 15.5 см |
| Довжина | 18 см |
| Особливості | Звукові ефекти, Рухома |
| Стан | Новий |
| Тип | Тварина |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Білий |
| Ширина | 8 см |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 195 мм |
| Довжина упаковки | 200 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 185 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип іграшки | Тварина |
- Ціна: 539 ₴

