
Набір археолога дитячий (мапа, каміння, археологічні інструменти, лупа, ліхтарик, картки, мішечок, в коробці) 920
718 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: 920
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Цей пізнавальний набір перетворює дитину на справжнього дослідника, який вирушає у подорож світом мінералів! Під шаром карти приховані справжні дорогоцінні камінці, які можна відкопати самостійно за допомогою інструментів археолога. Під час гри малюк дізнається про різні види каменів, їхні кольори та властивості, розвиваючи спостережливість, терпіння та логічне мислення.
Особливості:
- набір археолога;
- мапа Світу;
- набір каміння;
- лупа;
- ліхтарик;
- археологічні інструменти;
- картки з назвами каміння;
- мішечок для зберігання каміння.
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Стан | Новий |
| Тематика набору | Геологічний |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 228 мм |
| Довжина упаковки | 180 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 80 мм |
- Ціна: 718 ₴





