
Інтерактивна іграшка "Коала" (висота 25 см, підсвітка, сплюшка, звуки, мелодія, повітропроникний, на батарейках, для сну) 033-9
991 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: 033-9
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
М’яка інтерактивна іграшка швидко заспокоїть малюка та допоможе йому заснути. Вона має ніжну текстильну поверхню та звуковий ефект дихання, що дарує відчуття затишку і спокою.
Така іграшка ідеально підходить для обіймів, створює атмосферу безпеки та стане чудовим супутником у сні чи відпочинку.
Особливості:
- працює від 4-х батарейок типу АА (до комплекту не додано);
- при натисканні на кнопки іграшка починає дихати, підсвічуватись та відтворювати заспокійливу музику, звук серцебиття чи дихання;
- животик тварини підіймається та опускається, імітуючи справжнє дихання;
- регулювання гучності;
- допомагає дитині розслабитися та швидко заснути;
- виготовлена з м’яких та приємних на дотик матеріалів.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення| Основні | |
|---|---|
| Висота | 25 см |
| Довжина | 25 см |
| Матеріал | Плюш |
| Особливості | Звукові ефекти, Світлові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип | Тварина |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 14 см |
| Тип іграшки | Тварина |
- Ціна: 991 ₴
