
Гра розвиваюча з липучками "Транспорт" Vladi Toys (34 липучки) VT 1302-28 /укр/
344 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: VT 1302-28 P
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вивчайте назви автомобілів та їхніх водіїв в цікавій ігровій формі!
Кріпіть фігурки за допомогою липучок до гральних полів у позначені місця.
Наприклад, беремо картку із зображенням дороги. Кріпимо основу вантажівки на липучках. Потім додаємо кузов. Готово!
В процесі гри малюк потренує логічне мислення, пам’ять, мовлення та дрібну моторику.
Комплектація:
- 4 поля для гри;
- 17 деталей;
- 34 липучки;
- інструкція.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vladi Toys |
| Вік | Від 3-х років |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Набори для навчання |
| Колір | Різні кольори |
| Призначення | Для дітей |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 190 мм |
| Довжина упаковки | 190 мм |
| Ширина упакування | 40 мм |
- Ціна: 344 ₴









