
Гра розвиваюча з липучками "Пори року" Vladi Toys (36 елементів) VT1302-23
213 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: VT1302-23 P
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вжик-вжик липучки "Пори року". У наборі є чотири ігрові поля, на кожному з яких зображено одну пору року. Завдання дитини: здогадатись, який саме сезон намальований і прикріпить на полі предмети, які йому відповідають. 4 поля для гри, 8 фігурок.
Пакування: Коробка
Колір: Різноколір
Вага в пакуванні: 175 г
Габарити пакування: 18,5 x 4,5 x 19 см
Габарити без пакування: 19 x 5 x 19 см
Країна виробник: Україна
Матеріал: Картон
Комплектація: 4 поля для гри, 8 фігурок
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vladi Toys |
| Вік | Від 3-х років |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Набори для навчання |
| Колір | Різні кольори |
| Призначення | Для дітей |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 190 мм |
| Довжина упаковки | 190 мм |
| Ширина упакування | 50 мм |
- Ціна: 213 ₴


