
М'яка інтерактивна іграшка Собачка (2 види, на повідку, звук, ходить, облизує, запис та відтворення голосу) C 73702
877 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: C 73702
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мила інтерактивна собачка на повідці стане справжнім другом для дитини. Вона реагує на дотики, видає звуки музику та навіть ходить. Завдяки функції запису та відтворення голосу малюк зможе «поспілкуватися» з іграшкою, а музичний супровід зробить гру ще веселішою. Собачка виглядає реалістично завдяки м’якому плюшевому хутру та чарівному дизайну. Це чудовий варіант для розвитку емоційності й уяви під час гри.
Особливості:
- працює від 3 батарейок типу АА (не входять у комплект);
- інтерактивна собачка на повідці;
- облизує;
- звук і музика;
- ходить;
- запис і відтворення голосу;
- сенсорний датчик на голові реагує на дотики;
- розмір: 28×18×27 см.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 27 см |
| Довжина | 28 см |
| Матеріал | Плюш |
| Особливості | Рухома, Звукові ефекти, Відтворення звуків/фраз людей |
| Стан | Новий |
| Тип | Тварина |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 18 см |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 300 мм |
| Довжина упаковки | 350 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 180 мм |
- Ціна: 877 ₴
