
Уцінка! Центр шезлонг Mastela (таймер, москітна сітка, музика) 8112 Темно-сірий
2 650 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: 8112 Y
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Уцінка! Ушкоджено упаковку та підфарбовано сколи
Сучасні мами все частіше віддають перевагу центрам, що заколисують, перед гойдалками. Головною причиною є тип заколисування максимально схожий на рух у мами на руках. Одними з найпопулярніших у всьому світі стали центри, що заколисують 4Moms, але їх ціна дуже сильно "кусається". А виробник Mastela представляє відмінну альтернативу - закачуючий центр Cocoon, з великим набором нижчеперелічених переваг, і відмінним пропозиція за ціною
| Гойдалка | |
| УКАЧУВАЛЬНИЙ ЦЕНТР | |
| ТИП | 4 у 1 |
| ВІК | від народження до 18кг |
| Габаритний розмір гойдалок | 74х56х79см |
| РОЗМІР СПАЛЬНОГО МІСЦЯ (Д/Ш) | 71х34 см |
| ОСОБЛИВОСТІ | спинка регулюється ременем |
| таймер 15, 30, 45 за замовчуванням 60 | |
| 5 швидкостей хитання | |
| 15 мелодій, регулювання гучності | |
| MP3+USB | |
| панель управління, APP додаток (Android, iOS) | |
| 5-ти точкові ремені безпеки | |
| кут нахилу 132 ° - 158 ° | |
| складана | |
| КОМПЛЕКТАЦІЯ | знімний матрац, 61х34см |
| 2 іграшки на капюшоні | |
| знімний столик із захистом від сповзання | |
| знімний капюшон + москітна сітка | |
| кабель живлення USB | |
| МАТЕРІАЛ ВИРОБУ | метал+пластик, тканина льон |
| КОРОБКА 1шт | Брутто 5кг, нетто 4,3 кг / 53-15-49см |
| КОРОБКА 3шт | 18,8 кг / 50-47,5-55см |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MASTELA |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал виготовлення каркаса | пластик, метал |
| Наявність ременів безпеки | Так |
| Антиковзні накладки на ніжках | Так |
| Швидкість гойдання | 5 |
| Особливості | Знімний чохол для сидіння, Ігрові підвіски, Мелодії, Звукові ефекти, Ремені безпеки |
| Колір | Сірий |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Комплектація | |
| Електронний музичний блок | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Навісний ігровий елемент | карусель з іграшками |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Максимально допустиме навантаження | 18 кг |
| Знімний чохол | Сидіння, Спинки |
| Механізм гойдання | Так |
| Контроль гойдання таймером | Так |
| Можливість використання в якості гойдалки | Так |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 560 мм |
| Глибина | 740 мм |
| Висота | 790 мм |
| Вага | 5 кг |
- Ціна: 2 650 ₴









