
Автомат дитячий (2 види, механічний принцип роботи, 8 зарядів, 4 м'які патрони) 469-6
429 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: 469-6
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Безпечна іграшка для захопливих стрілялок удома й надворі!
Іграшка не потребує батарейок для роботи. У комплекті є м’які кульки та патрони з присосками, які є безпечними для гри, завдяки змінному дулу іграшка може стріляти обома видами зарядів. зручне руків'я й легкий корпус добре лежать у дитячій руці, а міцний пластик витримує активні ігри. Під час гри розвиваються координація, влучність і спритність.
Особливості:
- розміри: 37х6,5х15 см;
- механічний принцип роботи;
- стріляє м’якими кульками та кулями із присосками;
- 8 м’яких кульок;
- 4 м’яких патрони із присосками;
- іграшку виконано з пластику.
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Комплектація мішенню | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип | Автомат |
| Тип боєприпасів | М'які патрони, М'які кулі |
| Колір | Різні кольори |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 370 мм |
| Ширина | 65 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 210 мм |
| Довжина упаковки | 440 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 60 мм |
- Ціна: 429 ₴


