
Кермо автотренажер (звук, музика, підсвічування, режими гучності, поворотники, ключ запалювання, рухомі елементи) BY 307
548 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: BY 307
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Інтерактивне кермо відкриває малюкові світ веселих пригод за кермом! Воно світиться, відтворює реалістичні звуки двигуна, перемикання швидкостей, поворотників і навіть запуску ключем запалювання. Музика та різноманітні звукові ефекти роблять гру ще цікавішою, а рухомі елементи захоплюють увагу дитини. Завдяки зручному розміру кермо легко тримати та брати із собою в подорожі.
Особливості:
- працює від 3 батарейок типу АА (в комплект не входять);
- яскраве підсвічування;
- перемикач гучності;
- звук роботи двигуна, перемикання режимів швидкості, поворотників, ключа запалювання;
- музика та звукові ефекти;
- рухомі елементи;
- яскравий дизайн;
- зручний розмір: 23х9х18 см.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Від 12-ти місяців |
| Висота | 18 см |
| Довжина | 9 см |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Звукові ефекти, Світлові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип | Кермо |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 23 см |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 250 мм |
| Довжина упаковки | 250 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 110 мм |
- Ціна: 548 ₴

