
Музична іграшка Кермо (звук, підсвітка, гра з кульками, у коробці) 7723
490 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: 7723
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Інтерактивне музичне кермо подарує дитині відчуття справжньої подорожі за кермом! Іграшка має різні звукові та світлові ефекти, які знайомлять малюка з принципами водіння в захопливій ігровій формі. Зверху рухається маленька машинка, яка робить гру ще цікавішою. Яскравий дизайн і зручний розмір дають змогу грати як удома, так і в дорозі.
Особливості:
- працює від 2 батарейок типу ААА (до комплекту не входять);
- кнопки з підсвіткою;
- звук папоротей і мелодія;
- рухома машинка, яку можна перетягувати в різні боки;
- гра з кульками;
- 2 режими гучності;
- зручне кріплення.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 18.5 см |
| Довжина | 15.4 см |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Звукові ефекти, Світлові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип | Кермо |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 5.7 см |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
- Ціна: 490 ₴

