
Інтерактивна м'яка іграшка Котик (2 види, запис голосу, звуки, моргає, рухає хвостиком) F 43660
1 093 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: F 43660
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Найкращий та найпухнастіший друг!
Ці милі іграшкові тваринки просто не зможуть не підкорити серце вашого малюка. Іграшки виконані у вигляді милих товстеньких тваринок, яких так і хочеться стиснути в обіймах. тварини мають сенсор на спинці, на доторки до якого вони реагують звуками і рухами: в іграшок рухливі хвостики, а також вони вміють кліпати очима.
Особливості:
- розміри: 28х20х20 см;
- іграшка працює від трьох батарейок типу “ААА” (не включено до набору);
- іграшку виконано з м’якого та приємного на дотик текстилю;
- іграшка кліпає очима та виляє хвостиком;
- на спинці тваринки розташовано сенсор, на дотики до якого вона реагує звуками;
- при натисканні на вушко активується функція запису голосу, та мелодії;
- якщо котика перевернути, вона засинає.
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 20 см |
| Довжина | 28 см |
| Матеріал | Плюш |
| Особливості | Рухома, Звукові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип | Тварина |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Білий |
| Ширина | 20 см |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 190 мм |
| Довжина упаковки | 280 мм |
| Ширина упакування | 200 мм |
- Ціна: 1 093 ₴


