
Інтерактивна іграшка Песик (запис і відтворення звуків, сенсорні датчики, заводна кісточка) 933-188 E
1 081 ₴
778 ₴
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- В наявності
- Код: 933-188 E
М'який інтерактивний собачка стане справжнім другом для вашої дитини! У нього сенсорні зони на голові — варто тільки погладити, і песик весело гавкає та видає кумедні звуки. А якщо потягнути за кісточку, собачка здивує вас ще веселішими ефектами.
Крім того, іграшка може записувати та відтворювати голос, повторюючи слова. Такий пухнастий улюбленець подарує дитині безліч веселощів і яскравих емоцій!
Особливості:
- розмір собачки: 15×18×25 см;
- записування і відтворення звуків;
- рухає головою та махає хвостиком;
- відтворює звук годування, під час відтягування кісточки;
- реакція на дотики до голови;
- м'який і приємний на дотик матеріал;
- іграшкова кісточка із заводним механізмом;
- працює від 3 батарейок типу "АА" (до комплекту не входять).
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 25 см |
| Довжина | 15 см |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти, Відтворення звуків/фраз людей, Рухома |
| Стан | Новий |
| Тип | Тварина |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 18 см |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип іграшки | Тварина |
- Ціна: 778 ₴

