
-29%
Вертоліт на радіокеруванні (2 кольори, підсвітка, пульт 2.4GHz, акум. 3.85V, USB-кабель, гироскоп) 4 D-M 6
935 ₴
664 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- В наявності
- Код: 4 D-M 6
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Цей сучасний вертоліт на радіокеруванні створений для яскравих повітряних пригод! Завдяки легкому корпусу та потужним лопатям, він стабільно тримається в повітрі та легко керується за допомогою зручного пульта. Модель виготовлена в стильному дизайні та має круту підсвітку. Ідеальна іграшка для активного відпочинку просто неба!
Особливості:
- розмір вертольота: 28х12х20 см;
- яскравий дизайн;
- підсвітка, яку можна вимкнути;
- гироскоп;
- акумулятор 3.85V, який разом з USB-кабелем доданий до комплекту;
- пульт 2.4 GHz працює від 2 батарейок типу "АА" (не додано до комплекту);
- запасні лопаті;
- виготовлене з пластику.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Від 15 років і старше |
| Стан | Новий |
| Тип моделі | Вертоліт |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Розміри | |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Світловий сигнал | Так |
- Ціна: 664 ₴
