
Каталка з мильними бульбашками Левеня (акумулятор, USB кабель, підсвічування) 8530
628 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: 8530
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Каталка з левеням, що пускає мильні бульбашки, подарує дитині море радості та веселих моментів. Під час руху іграшка випускає безліч різнокольорових бульбашок і світиться яскравими вогниками, що робить гру ще цікавішою. Зручна ручка дозволяє малюкові самостійно котити іграшку, розвиваючи координацію та рухливість.
Особливості:
- працює від акумулятора 3.7 V, USB кабель у комплекті;
- Розмір: 19х14х17.6 см;
- висота з ручкою 49 см;
- іграшка у вигляді левеня з милою мордочкою;
- під час руху випускає мильні бульбашки;
- світлові ефекти для більшої яскравості гри;
- зручна довга ручка для катання;
- допомагає розвивати координацію та активність дитини.
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 176 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Колір | Помаранчевий |
| Ширина | 140 мм |
- Ціна: 628 ₴

