
М'яка інтерактивна іграшка Котик (звуки, кліпає, рухає хвостиком, записування та відтворення) BL 335
1 102 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: BL 335
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Миле інтерактивне тварина стане ідеальним пухнастим другом для вашого малюка! Вона реагує на дотики, відтворює музику, записує та відтворює звуки, ще мило виляє хвостиком і кліпає очима. Такий улюбленець подарує багато радості, розважить дитину та допоможе розвинути уяву й емоційний інтелект!
Особливості:
- розмір іграшки: 26х16х25 см;
- кліпає очима;
- якщо затиснути кнопку на таці іграшки, вона почне записувати та відтворювати звуки;
- якщо покласти іграшку на спинку, вона запалиться й почне сопіти;
- виляє хвостиком;
- відтворює музику та звуки;
- має сенсорні датчики, тому реагує на дотик;
- працює від 3 батарейок типу "АА" (до комплекту не додано);
— тварина виготовлена з м'якого текстилю з жорстким каркасом.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Від 3 років |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Тип моделі | Тварини |
| Колір корпусу | Білий |
| Розміри | |
| Висота | 250 мм |
| Довжина | 260 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Звуковий сигнал | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота упаковки | 190 |
| Довжина упаковки | 280 |
| Матеріал | Текстіль |
| Особливості | Звукові ефекти |
| Тип | Котик |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упаковки | 200 |
- Ціна: 1 102 ₴




