
М'яка іграшка Куромі Kuromi Hello Kitty (розмір 50х11х30 см) M 18227
459 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: M 18227
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ця іграшка ніби створена для обіймів і веселих ігор у затишній кімнаті! Яскравий дизайн, великі виразні очі та милий бантик надають їй особливого характеру. Вона приємна на дотик, пухнаста та дивовижно мила. Стане оригінальним подарунком, який не залишиться без уваги!
Особливості:
- розмір іграшки: 50х11х30 см;
- зроблена у формі милого героя;
- яскравий дизайн;
- наповнювач — синтепон;
- матеріал верху — приємний на дотик плюш;
— ідеальна іграшка, яка сподобається не тільки дітям, а й дорослим.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 30 см |
| Довжина | 50 см |
| Наповнювач | Синтепон |
| Персонажі | Hello Kitty |
| Стан | Новий |
| Тип іграшки | Казковий/мульт герой |
| Колір | Фіолетовий |
| Ширина | 11 см |
- Ціна: 459 ₴
