
Інтерактивна іграшка Стіч (2 кольори, висота: 30 см, сплюшка, на батарейках, мелодії, підсвітка) M 18608
565 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: M 18608
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Малюк засинатиме спокійно та швидко, коли поруч цей м'який герой! Його ніжна підсвітка створює казкову атмосферу, а звуки дихання, спеіння та спокійна мелодія допомагають розслабитися й поринути в сон. Іграшка приємна на дотик, м'яка, зручна для обіймів і завжди готова стати вірним другом вашої дитини.
Особливості:
- розмір: 18х11х30 см;
- працює від 3 батарейок типу ААА (до комплекту не додано);
- під час натискання на ніжку іграшки починає дихати, підсвічуватися, сопіти та відтворювати заспокійливу музику;
- іграшка виготовлена у формі милого героя;
- допомагає дитині розслабитися і швидко заснути;
- сопить;
- виготовлена з м'яких і приємних на дотик матеріалів;
- наповнювач: синтепон.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 30 см |
| Довжина | 18 см |
| Особливості | Світлові ефекти, Мелодії |
| Стан | Новий |
| Тип | Тварина |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 11 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стать | Унісекс |
- Ціна: 565 ₴


