
-29%
Інтерактивна книга "Світ тварин" (віршики, цікаві факти, сенсорні кнопки, дошка для малювання) WToys 70456
447 ₴
317 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- В наявності
- Код: 70456
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Інтерактивна книга "Світ тварин" — це унікальна іграшка, яка поєднує у собі навчання та розваги. Завдяки цікавим віршикам, яскравим ілюстраціям дитина дізнається більше про диких та свійських тваринок.
Книга також має інтерактивні елементи: гру з липучками, яка допоможе краще запам’ятати отриману інформацію, та спеціальну дошку для малювання маркером. Це ідеальне поєднання навчання та гри!
Особливості:
- працює від 3 батарейок типу "ААА" (в комплект не додаються);
- озвучено українською мовою;
- сенсорні кнопки для інтерактивного навчання;
- віршики та цікаві факти про тварин;
- гра з липучками - “Знайди тваринку за силуетом”;
- дошка для малювання, яка легко витирається.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WToys |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 26 см |
| Довжина | 29 см |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Звукові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 1 см |
| Мови | Український |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вік | Від 3-х років |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Бизиборд |
- Ціна: 317 ₴
