
Інтерактивна книга "Транспорт" (звук, сенсорні кнопки, гра з липучками, дошка для малювання) WToys 36125
447 ₴
317 ₴
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- В наявності
- Код: 36125
Інтерактивна книга "Світ транспорту" — це унікальна іграшка, що поєднує в собі навчання та розваги. Завдяки яскравим ілюстраціям, звуковим ефектам і пізнавальним фактам дитина дізнається більше про щоденні машини!
Книга також має інтерактивні елементи: гру з липучками, яка допоможе краще запам'ятати отриману інформацію та спеціальну дошку для малювання маркером. Це ідеальне поєднання навчання та гри!
Особливості:
- озвучено українською мовою;
- сенсорні кнопки для інтерактивного навчання;
- називає транспорт і відтворює характерні звуки деяких видів;
- цікаві факти про транспорт;
- 8 картонних аркушів із зображеннями;
— гра з липучками — "Знайди транспорт по силуету";
- знайомство з 14 видами транспорту;
- працює від 3 батарейок ААА (не додаються);
- розмір дошки 28х2х26 см;
— дошка для малювання й маркер, що легко витирається.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WToys |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 26 см |
| Довжина | 28 см |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Звукові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 2 см |
| Мови | Український |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вік | Від 3-х років |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Бизиборд |
- Ціна: 317 ₴
