
-10%
Самокат двоколісний дитячий Tilo (ніжне гальмо, висота керма 66см) 94428
6 266,67 ₴
5 640 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- В наявності
- Код: 94428
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий двоколісний самокат Tilo висотою 66 см розрахований на малюків з 3-річного віку. Особливість самоката в тому, що колесо жорстко зафіксоване відносно стійки. А широке кермо, в свою чергу, не "гуляє" відносно колеса. Самокат оснащений ножним гальмом-крилом.
Особливості та переваги маленького двоколісного самоката Tilo
- Поліуретанові цільні колеса зі сталевими підшипниками їдуть плавно, м'яко і не торохтять
- Текстурна платформа досить широка і не слизька
- Руків'я виконані з термопластичної гуми, приємні на дотик і не вислизають
- Сталева зварна рама з порошковим покриттям витримає навіть найактивнішого гонщика
- Широке кермо надійне і стійке на поворотах
- Гумові запобіжні упори запобігають защемлення і обмежують максимальний поворот керма
- Самокат оснащений ножним гальмом
- Максимальне навантаження, кг 75
Безпека двоколісного самоката Tilo: ця модель з гумовими упорами від защемлення і максимального повороту керма. Зварна рама міцна і надійна. Кермо жорстко зафіксоване відносно колеса. Яскраві жовті колеса добре видно здалеку.
Розмір і вага товару
- Об'ємна вага, кг 62,568
- Ширина, см 79
- Глибина, см 48
- Висота, см 66
- Вага, кг 6,35
Розмір і вага товару в упаковці
- Об'ємна вага, кг 18,265
- Ширина, см 49
- Глибина, см 71
- Висота, см 21
- Вага, кг 7
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 6.3 кг |
| Вікова група | Дитяча |
| Висота рульової стійки | 66 см |
| Кількість коліс | 2 |
| Максимальне навантаження | 75 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Особливості | Ножні гальма |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 5 640 ₴
- Спосіб упаковки: 1300755984





