
Кермо "Космічна подорож" (5 казок, 10 загадок, 10 пісень, звуки, підсвітка, брязкальце, дзеркальце) 48140
640 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: 48140
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Беріть кермо та вирушайте до космічних пригод!
Кнопки, важелі та інші рухомі елементи іграшки дають змогу дитині розвивати фантазію і дрібну моторику рук, адже в процесі гри малюк тренує пальчики.
Особливості:
- розміри: 23х8х18 см;
- іграшка працює від 3 батарейок типу "АА" (не входять до набору);
- гучність звуку музики регулюється;
- під час роботи іграшка підсвічується;
- іграшка має озвучення українською мовою;
- 5 казок;
- 10 загадок;
- 10 песен;
- звукові ефекти роботи двигуна та поворотників;
- рухомі елементи;
- брязкальце;
- рухоме кермо, поворот якого змінює положення ракети спереду іграшки;
- безпечне дзеркальце;
— підставка, що дає змогу поставити кермо вертикально.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Батарейки |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Різні кольори |
| Розміри | |
| Висота | 180 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Ширина | 80 мм |
- Ціна: 640 ₴
