
Надувний одномісний матрац Intex (76х191х25см) 64756
679 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: 64756 P
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Надувний матрац цієї моделі відноситься до розміру Cot. Матрац одномісний, без підголівника, виготовлений із високоякісного полівінілхлориду з параметрами:
- ширина – 76 см
- довжина – 191 см
- висота – 25 см
- густина – 0,50 мм.
Конструкція виробу поздовжня, вертикально-балкова Fiber-Tech. Максимальне навантаження, передбачене заводом-виробником 136 кг.
Для покриття поверхні використаний флокований матеріал. Даний вид покриття поєднує в собі практичність гнучкого покриття з протиковзкими властивостями, відрізняється зносостійкістю та гіпоалергенністю. Товщина покриття складає – 0,38 мм.
У здутому стані матрац не займає багато місця, його зручно зберігати у шафі або на балконі, його вага становить лише 2 кг.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість місць матраца | одномісний |
| Комплектація насосом | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 136 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Синій |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2 кг |
| Висота | 250 мм |
| Довжина | 1910 мм |
| Ширина | 760 мм |
- Ціна: 679 ₴
- Спосіб упаковки: 1831020159

