
Дитячий іграшковий посуд із плиткою "ok Toys" (у валізі) 2407
403 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: 2407 P
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий кухонний набір, який тепер може бути завжди та скрізь разом зі своєю маленькою господаркою. Іграшковий посуд упакований в зручну яскраву пластикову валізку з ручною та напівпрозорою кришкою. Одночасно валіза є іграшковою газовою плитою з 2-ма конфорками та 2-ма ручками-регуляторами. Під газовою поверхнею місце для зберігання елементів виконаних в оригінальній кольоровій гамі модельної лінійки Кухонних наборів "ok Toys".
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Іграшкова кухня |
| Упаковка | Пластикова коробка |
| Колір | Різні кольори |
| Розміри | |
| Висота | 205 мм |
| Довжина | 245 мм |
| Ширина | 180 мм |
- Ціна: 403 ₴
- Спосіб упаковки: 1794867658

