
Пісочний набір дитячий (2 різновиди, 7 елементів, самоскид, граблі, лопатка, формочки, у сітці) KZ 6436
416 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: KZ 6436
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Наймиліший пісочний набір для дітей! Яскравий самоскид перевозить лопатку, граблі та формочки — все, що потрібно для гри з пісочком! Головна відмінність набору — компактні розміри. Пісочний набір легко поміститься в сумку або кошик коляски. Він не займає багато місця, але завжди може стати в пригоді.
Особливості:
- набір містить 7 елементів;
- має приємне колірне забарвлення;
– набір вирізняється компактними розмірами;
- розміри самоскида — 23х13х13 см;
— виготовлений із міцного пластику.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 130 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Кількість в наборі | 7 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Набір для пісочниці |
| Упаковка | Сітка |
| Ширина | 130 мм |
- Ціна: 416 ₴
