
Набір для гри з піском (екскаватор 35х19х17 см, ківш, 2 лопата, лійка, 3 формочки, у сітці) 913-318
534 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: 913-318
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Подаруйте малюкові гарні емоції та позитивні враження від веселої гри з піском! Пропонуємо до вашої уваги цікавий пісочний набір для веселого дозвілля дитини, що однозначно стане улюбленою іграшкою!
Особливості:
- машина-екскаватор;
- розмір машини: 35х19х17 см;
- ківш;
- 2 лопати;
- лійка;
– рухомі елементи.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вікова група | Від 1 року |
| Висота | 170 мм |
| Довжина | 350 мм |
| Кількість в наборі | 7 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Набір для пісочниці |
| Упаковка | Сітка |
| Колір | Помаранчевий |
| Ширина | 190 мм |
- Ціна: 534 ₴



