
-29%
Набір для гри з піском (9 предметів, відерце, замок, форми для ліплення з піску, сітка) YF 3688
459 ₴
326 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- В наявності
- Код: YF 3688
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір для піску з відерцем — чудове доповнення до пісочниці або навіть до саду. У наборі 9 предметів: відерце, 2 лопатки, 4 формочки, замок, лійка. Набір виконаний у гарних кольорах. У відерця є зручна ручка для перенесення. Гарантовано буде дуже весело в пісочниці, на пляжі або навіть у саду!
Характеристики:
- от 3 лет,
- для ігор у пісочниці, на пляжі та навіть у саду!
- відерце,
- 2 лопатки,
- 4 формочки,
- замок,
- лійка
- зорово-моторну координацію,
- уява,
- просторове мислення,
- соціальні навички,
- моторні навички,
- ручні навички.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 1 року |
| Висота | 530 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Кількість в наборі | 9 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Набір для пісочниці |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 130 мм |
- Ціна: 326 ₴

