
Іграшка для купання (з присосками, висота 13 см, у коробці) 8366-2 A
368 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: 8366-2 A
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дуже часто діти не люблять водні процедури, але яскрава та барвиста іграшка для ванни зможе врятувати ситуацію. Вона зроблена у формі маленького динозаврика, що щойно вилупився з яйця, подарує незабутні миті гри з водою й зробить процес купання для малюка набагато цікавішим. Дві присоски дадуть змогу міцно закріпити іграшку на поверхні, а маленький аксесуар-вітрянок доповнить дитячу гру.
Особливості:
- зроблена у формі динозаврика, що вилупився з яйця;
- іграшка чудово підходить для водних процедур;
- має 2 присоски;
- яскравий дизайн;
— стаканчик у комплекті.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 12-ти місяців |
| Висота | 130 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Іграшка |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина | 100 мм |
- Ціна: 368 ₴


