
Уцінка! Коляска для ляльки 2в1 Carrello Fortuna 9695 PINK
2 036,67 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: 9695 PINK Y3
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Уцінка! Невеликі сколи та подряпини.
Коляска для ляльки 2в1 CARRELLO FORTUNA 9695 PINK Рожева
Стильний сучасний дизайн коляски нікого не залишить байдужим. З новою коляскою Ваша донька зможе здійснювати тривалі прогулянки разом зі своєю улюбленою лялькою.
- Коляска Fortuna додасть реалізму дитячій грі!
- Почніть використовувати її разом із просторою люлькою.
- Поворотні передні колеса та кошик для скарбу.
- Коли дитина вирішить, що її малюк «виріс», перетворите люльку на прогулянковий блок з регульованим капюшоном.
- Перекидна ручка дозволить завжди бачити пупса, а ремені безпеки захистять його від випадкового випадання.
- І звичайно, сумка для всього необхідного, як у справжньому візку.
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Carrello |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал коляски | Пластик, Текстиль, Метал |
| Колір | Рожевий |
| Кількість коліс в колясці | 4 (шт) |
| Регульована ручка | Так |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина | 170 мм |
| Довжина | 380 мм |
| Висота | 600 мм |
- Ціна: 2 036,67 ₴
- Спосіб упаковки: 1928315727








